Довірте будівництво Вашого затишного будинку професіоналам!

РБК-Українка - виробник металопластикових вікон, дверей, маскітние сіток, захисних ролетів пропонує повний комплекс робіт по розширення балкона, установці вікон. Ми цінуємо Ваш час і пропонуємо повний комплекс послуг.

Замір і розрахунок матеріалів

Для зручності покупців виїжджаємо безпосередньо на об'єкт будівництва і проведення замірів проводитися нашими фахівцями.

Виїзд фахівця безкоштовний по Києву та Київській області.

Розрахунок кількості матеріалів проводитися при використанні спеціалізованих комп'ютерних програм, в підсумковій специфікації матеріалів враховуються всі побажання замовника по комплектації об'єкта.

Широка номенклатура продукції, що виробляється, а також широкий асортимент попутних товарів дозволяє зробити максимальну комплектацію об'єкта будівництва за напрямками:

  • металопластикових конструкцій
  • віконний декор
  • покрівлі
  • Бетон та залізобетонні вироби
Замір і розрахунок матеріалів

Професійна консультація та комплектація замовлення

Професійна консультація та комплектація замовлення

Фахівці нашого відділу продажів пропонують індивідуальний підхід кожного клієнта, укомплектують Ваше замовлення попутними товарами кращих виробників.

Доставка і монтаж професійними фахівцями

Доставляти. - Засобами власного автопарку компанія РБК-Українка поставить повністю готове замовлення - від одиниць номенклатури до великих обсягів.

Монтуємо. - Наша компанія пропонує послуги по монтажу металопластикових конструкції.

Доставка і монтаж професійними фахівцями

Висока якість. Реальні ціни від виробника

Висока якість.  Реальні ціни від виробника

Компанія РБК-Українка приділяє велику увагу якості сировини, що виготовляється. Ми працюємо з кращими європейськими, українськими та азіатськими виробниками. Купуючи продукцію РБК-Українка Ви можете бути впевнені в її якості і найкращою ціною на ринку.