Виносні балкони

Виносні балкони

Все більшої популярності набирають балкони з виносом.. Ця тенденція викликана необхідністю розширити корисні обсяги квартири і бажанням встановити широке підвіконня. Ми пропонуємо надійні та якісні балкони з виносом в Києві та Київській області. Зварювальними роботами займаються висококваліфіковані зварювальники з великим досвідом роботи, які можуть впоратись з будь-яким завданням щодо зміцнення або збільшення конструкцій. Існує три типи виносних балконів: винос фасадної частини, винос тільки бічних частин балкону, винос по всьому периметру парапету. Виносні балкони бувають трьох типів: винос балкону по підвіконню, винос балкону від підлоги, розширення балкону по плиті. А тепер більш детально про кожен тип виносу:

Балкон з виносом по підвіконню

  • Один з найбільш доступних і популярних способів збільшення балконного простору. Реалізувати його без демонтажних робіт можна при відсутності скління. Так, якщо балкон не засклений, то доцільно подумати і про розширення місця. До того ж, якщо звертатися до одного підрядника, то засклення балконів з виносом вийде дешевше. Розширення по підвіконню передбачає збільшення не загальної балконної площі, а наявного простору над парапетом. До нього приварюється металевий куточок, конструкція зовні обшивається сайдингом або іншим матеріалом, а зсередини може додатково утеплятися і відбуватися. Винос балкону по підвіконню дозволяє зробити виступ від перил до 30 см. Ширина підвіконної плити може досягати 35 см, що забезпечує додаткове місце, наприклад, для розміщення домашніх рослин.

    Один з найбільш доступних і популярних способів збільшення балконного простору. Реалізувати його без демонтажних робіт можна при відсутності скління. Так, якщо балкон не засклений, то доцільно подумати і про розширення місця. До того ж, якщо звертатися до одного підрядника, то засклення балконів з виносом вийде дешевше. Розширення по підвіконню передбачає збільшення не загальної балконної площі, а наявного простору над парапетом. До нього приварюється металевий куточок, конструкція зовні обшивається сайдингом або іншим матеріалом, а зсередини може додатково утеплятися і відбуватися. Винос балкону по підвіконню дозволяє зробити виступ від перил до 30 см. Ширина підвіконної плити може досягати 35 см, що забезпечує додаткове місце, наприклад, для розміщення домашніх рослин.

Винос від підлоги

  • При такому варіанті балконна підстава також не стає більше. Просто винос підвіконня виконується безпосередньо від статі (довгий варіант). В результаті в районі перил можна додати близько 350 мм простору. І нехай збільшення балкона по площі не відбувається, в плані експлуатації є виграш, до того ж ззовні він отримує більш акуратну трапецієподібну форму. Велике підвіконня розширює можливості корисного використання. Зовні парапету монтується спеціальна конструкція трикутної форми. Висота дорівнює відстані від балконної плити до верхнього краю парапету. Зазвичай для цих цілей застосовується металевий куточок, з якого і вариться необхідний каркас. Якщо ж парапет знаходиться в поганому стані, то додатково використовують підсилювачі конструкції з металу. Коли каркас готовий, виконується зовнішня обшивка, утеплення зовні і внутрішня обробка. Перевагою такого виносу балкона по підлозі є відносна доступність і можливість якісно утеплити парапет, щоб отримати теплий житловий простір.

    При такому варіанті балконна підстава також не стає більше. Просто винос підвіконня виконується безпосередньо від статі (довгий варіант). В результаті в районі перил можна додати близько 350 мм простору. І нехай збільшення балкона по площі не відбувається, в плані експлуатації є виграш, до того ж ззовні він отримує більш акуратну трапецієподібну форму. Велике підвіконня розширює можливості корисного використання. Зовні парапету монтується спеціальна конструкція трикутної форми. Висота дорівнює відстані від балконної плити до верхнього краю парапету. Зазвичай для цих цілей застосовується металевий куточок, з якого і вариться необхідний каркас. Якщо ж парапет знаходиться в поганому стані, то додатково використовують підсилювачі конструкції з металу. Коли каркас готовий, виконується зовнішня обшивка, утеплення зовні і внутрішня обробка. Перевагою такого виносу балкона по підлозі є відносна доступність і можливість якісно утеплити парапет, щоб отримати теплий житловий простір.

Зв'яжіться з нами!