Обшивка балкону вагонкою: пластиковою та дерев’яною (внутрішня)

Обшивка балкону вагонкою: пластиковою та дерев’яною (внутрішня)

Обшивка кріпиться на каркас, який потрібно спорудити заздалегідь. Виріб складається з дерев'яних брусів 20-40 мм або 30-40 мм, які в свою чергу з'єднуються саморізами з металевими перилами з боків або їх центральні частини, а з іншого боку вкручуються в цегляну або бетонну стіну будівлі. У клітинках, створених ґратами з бруса, вкладається вибраний утеплювач. Після утеплення конструкції балкони оздоблення всередині обшивають заданим матеріалом

Обшивка дерев'яною вагонкою

  • Натуральний і екологічно чистий матеріал є легким в експлуатації і оригінальним. Дерево зробить інтер'єр красивим і дозволить насолоджуватися легкістю у догляді. Даний матеріал має вигляд прямокутної панелі зі зменшеною шириною по краях для легкого скріплення. Установка передбачає вкладення виріб одне в інше і закріплення маленькими цвяхами, які перекриє наступна панель так, щоб шапку цвяха не було видно. Вагонка має чотири типи якості, які відрізняються ціною і зовнішнім виглядом. Клас Екстра, А, В, С йдуть по зменшенню гладкості, щільності самої деревини, натурального малюнка та інших показників. Внутрішня обробка лоджії або балкона найчастіше виготовляється з сосни, яка доступна і підходить не тільки для стін, але і для стелі і укосів. Після установки вагонка закріплюється лаковим покриттям, яке виконує декоративну і захисну функцію. Дерево в інтер'єрі займає важливу позицію: матеріал має гарну теплоізоляцію, довговічність, можливість перефарбовуватися у вибрані відтінки лаку і має естетичний вигляд.

Обшивка балкона пластиковою вагонкою

  • Наступний матеріал популярний в обробці внутрішніх приміщень. Різноманітність колірної гами, легкість в установці і високі показники зробили матеріал доступним і улюбленим багатьма господарями квартир. Плити мають перегородки і відсіки всередині, які є повітряним бар'єром і значно полегшують вагу виробу. Внутрішня обшивка балкона найчастіше робиться з широких безшовних плит 25 мм. Панелі нарізаються відповідно необхідних розмірів і вставляються одна в іншу. Зазори в даному випадку утворюються лише у верхній і кутовий частини і перекриваються спеціальними куточками. Різноманітність дизайну пластикової вагонки дозволить підібрати ідеальний варіант для внутрішньої обробки балкона в кожному будинку. Матове або глянсове покриття в поєднанні з повною гамою кольорів – ідеальний варіант для вашого інтер'єру.

Зв'яжіться з нами!