Зробіть вашу оселю теплою і затишною

Енергоефективні вікна від виробника.

Зимові знижки до 25% на вікна та двері

 • 00

  днів
 • 00

  годин
 • 00

  хвилин
 • 00

  секунд
Замовити зараз

Ми надаємо наступний спектр послуг

 • Вантажоперевезення

  РБК-Українка - надає послуги перевезення меблів квартир, офісів, техніки та інших грузів. Грузоперевезення – необхідні і фізичим особам і підприємствам. Перевезення меблів або вивіз сміття, офісні переїзди, грузоперевезення – такі послуги ми надаємо. Всі роботи і грузоперевезення виконуються в зазначений Замовником час. Вартість грузоперевезення становить 10 грн/за км (в одну сторону).

  Замовити послугу
  Вантажоперевезення
 • Виносні балкони

  Все більшої популярності набирають балкони з виносом.. Ця тенденція викликана необхідністю розширити корисні обсяги квартири і бажанням встановити широке підвіконня. Ми пропонуємо надійні та якісні балкони з виносом в Києві та Київській області. Зварювальними роботами займаються висококваліфіковані зварювальники з великим досвідом роботи, які можуть впоратись з будь-яким завданням щодо зміцнення або збільшення конструкцій. Існує три типи виносних балконів: винос фасадної частини, винос тільки бічних частин балкону, винос по всьому периметру парапету. Виносні балкони бувають трьох типів: винос балкону по підвіконню, винос балкону від підлоги, розширення балкону по плиті. А тепер більш детально про кожен тип виносу:

  Замовити послугу
  Виносні балкони
 • Обшивка балконів профлистом (зовнішня)

  Затребуваним видом робіт з облаштування поряд з склінням і утепленням є зовнішня обшивка балкону. Вона виконується в комплекті з встановленням металопластикових віконних конструкцій, в іншому випадку можливі помилки з вимірами і якістю реалізації цих двох видів робіт. Обшивка балкона зовнішня найчастіше виконується з застосуванням сайдинга або профнастилу. Головний аргумент на користь цих матеріалів - їх готовність до вуличного використання (та ж пластикова вагонка для цих цілей не підходить). Сайдинг - це можливість вибрати практично будь-яке колірне рішення. З його допомогою можна як виділитися на тлі інших, так і домогтися максимально гармонійного поєднання з фасадом. Зовнішня обшивка балкона сайдингом приваблива ще й тим, що вона не просто надійна і довговічна, але і добре протистоїть дії сонячних променів (не вицвітає з часом). Альтернативним варіантом є використання профільованих листів. Зовнішня обшивка балкона профнастилом відрізняється демократичною ціною, і також непогано захищена від ультрафіолету, але в більшості випадків вимагає додаткового використання теплоізоляційних матеріалів. В іншому випадку у вітряну погоду вам забезпечені продування і протяги, а в мороз - істотне падіння температури.

  Замовити послугу
  Обшивка балконів профлистом (зовнішня)
 • Утеплення балконів (внутрішнє)

  Для того, щоб у будинку було тепло навіть у найлютіші морози, а яскраве літнє сонце не засліплювало, необхідно провести деякі роботи. Домогтися високого показника енергозбереження утеплення балкона під ключ ціна включає високоякісні матеріали і роботу професійних майстрів. Утеплення балкона ціна залежить від якості застосовуваних матеріалів, при виборі комплектуючих – економити не варто, так як мінімальні характеристики можуть не дати бажаного результату, а приміщення залишиться холодним. Наступний етап ремонту передбачає створення каркаса, на який буде кріпитися матеріал обробки. Дерев'яний брус розташовується поздовжньо і поперечно по площині поверхні, де з зовнішньої сторони буде приєднаний профнастил або сайдинг. Пропоновані види послужать надійним захистом і допоможуть провести ремонт максимально ефективно з можливість подальшої економії на обігріві приміщення.

  Замовити послугу
  Утеплення балконів (внутрішнє)
 • Обшивка балкону вагонкою: пластиковою та дерев’яною (внутрішня)

  Обшивка кріпиться на каркас, який потрібно спорудити заздалегідь. Виріб складається з дерев'яних брусів 20-40 мм або 30-40 мм, які в свою чергу з'єднуються саморізами з металевими перилами з боків або їх центральні частини, а з іншого боку вкручуються в цегляну або бетонну стіну будівлі. У клітинках, створених ґратами з бруса, вкладається вибраний утеплювач. Після утеплення конструкції балкони оздоблення всередині обшивають заданим матеріалом

  Замовити послугу
  Обшивка балкону вагонкою: пластиковою та дерев’яною (внутрішня)

Зв'яжіться з нами!